Strieborné, zlaté a oceľové šperky
Krásne šperky zo striebra, ocele a zlata - prstene, náušnice, prívesky, náramky, retiazky, súpravy - super ceny, veľký výber, rýchle dodanie!

www.vasobchod.sk


Multifunkčné šatky
Kvalitné šatky pre turistiku, šport, ale aj bežné nosenie. Už od 3,56 EUR/ks! Nosia sa ako: čelenka, kukla, rúško, šatka na krk, potítko, čapica, uzol na vlasy.

www.vasobchod.sk


Kabelky, tašky, ruksaky a doplnky
Dámske, ale aj pánske kabelky, tašky, ruksaky, peňaženky z kože, korku, textilu, či ekokože Veľký výber!

www.vasobchod.skPopulárne inzeráty
Predaj a výroba flexibilných nádrže

Ponuka
Flexibilné nádrže pre studne a nádrže na mieru

Predstavujeme Vám revolučný spôsob, ako využiť staré a nefunkčné studne alebo nádrže - flexibilné nádrže na mieru od nás! Tieto inovatívne riešenia Vám umožnia premeniť nevyužitý priestor na efektívnu retenčnú nádrž, ktorá bude slúžiť na zhromažďovanie a uchovávanie vody pre Vaše potreby.
Naše flexibilné nádrže sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť. Ponúkame širokú škálu veľkostí a tvarov, ktoré sa prispôsobia akémukoľvek priestoru. A to nie je všetko - dokonca Vám vieme vyrobiť nádrž presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb.
Nenechajte svoju starú studňu alebo nádrž len tak zaháľať. Investujte do našich flexibilných nádrží a získajte praktické a ekologické riešenie pre uchovávanie vody, ktoré Vám ušetrí čas aj peniaze.
1. Inovatívne riešenie: Premeníme Vašu starú a nefunkčnú studňu alebo nádrž na efektívnu retenčnú nádrž, ktorá bude slúžiť na zhromažďovanie a uchovávanie vody.
2. Kvalitné materiály: Naše flexibilné nádrže sú vyrobené z odolných a trvácnych materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť.
3. Široký výber veľkostí a tvarov: Ponúkame širokú škálu možností, ktoré sa prispôsobia akémukoľvek priestoru, či už ide o malú studňu alebo veľkú nádrž.
4. Nádrže na mieru: Dokonca Vám vieme vyrobiť flexibilnú nádrž presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb - stačí nám poskytnúť rozmery a my sa postaráme o zvyšok.
5. Ekologické a ús****é riešenie: Investícia do našich flexibilných nádrží Vám nielen pomôže využiť nevyužitý priestor, ale tiež prispeje k ochrane životného prostredia a ušetrí Vaše financie.
Nečakajte ani minútu navyše! Objednajte si svoju flexibilnú nádrž ešte dnes a zaistite si praktické, ekologické a ús****é riešenie pre uchovávanie vody vo Vašej studni alebo nádrži. https://www.jezirka-izolace.cz/
Cena: 91.00 €
Kontakt:
Naděžda Roiková
Celé Slovensko
Telefónne číslo: 420721481038
Kontaktovať inzerenta
Predaj a výroba flexibilných nádržePredaj a výroba flexibilných nádržePredaj a výroba flexibilných nádrže

Najnovšie inzeráty