Strieborné a oceľové šperky
Krásne šperky zo striebra a ocele - prstene, náušnice, prívesky, náramky, retiazky, súpravy - super ceny, veľký výber, rýchle dodanie!

www.vasobchod.skPopulárne inzeráty
** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu

Zobraziť všetky inzeráty od Silva
Prenájom
So súhlasom majiteľa vám ponúkame na prenájom úplne nový tehlový 2izb. byt, OV, 46,7 m2 + balkón 3 m2, p.1/5 s výťahom na Sabinovskej ul. v Bratislave – Ružinov.
Byt je novostavba (prebieha kolaudácia), je kompletne zariadený a pripravený k užívaniu od 01.01.2019.
KL so zabudovanými spotrebičmi, sedačka, konferenčný stolík, LCD TV, šatníková stena v predsieni, kuch. stôl so stoličkami, samostatná spálňa s manželskou posteľou, veľkou skriňou a vstupom do kúpelky so sprchovým kútom a práčkou, samostatné WC (Geberit) s umývadlom, klimatizácia, bezpečnostné dvere, TV signál + internet v cene. Orientácia JZ.
Byt sa nachádza v zateplenej budove s dennou recepciou, vchod na čip. Parkovanie v okolí domu.
Max. pre dve osoby bez domácich zvierat.
V okolí je výborná občianska vybavenosť ako BILLA, Kaufland, OC Polus, reštaurácie, oddychová zóna Štrkovecké jazero, výborná dostupnosť do centra aj na mestský obchvat.
Treba vidieť!
Cena je 630.- EUR/mes. s energiami + 630.- EUR zábezpeka + 600.- EUR provízia RK.
Voľný od 01.01.2019.
Cena: 630.00 €
Kontakt:
Marušic
Bratislava II
Telefónne číslo: 0903440290
Kontaktovať inzerenta
** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu** RK BOREAL ** Zariadená novostavba 2izb. bytu

Najnovšie inzeráty